Relacja z ostatniego weekendu (14- 15 maja 2022 r.)

🟢 Hejka 🙂 Dobry wieczór! Dzisiaj relacja z trzeciego weekendu Sowiarni Sławków w nowym miejscu.
 
🔵 Oj dzieje się! W ten weekend niesamowitą radość sprawiła nam Gaja (nasza największa introwertyczka, która uwielbia(ła) siedzieć sama i stronić od wszelakich relacji). W niedzielę Gaja dobrowolnie opuściła wolierę, zaprezentowała swoją nieprzeciętną urodę i nawet dała się pogłaskać przez zgromadzonych gości! To co się stało było ukoronowaniem ogromu pracy, jaką z Gają wykonał Bartek od momentu przeprowadzki. Codzienne unoszenie na rękawicy i spacery bowiem, do tego loty na nowym miejscu, przyzwyczajanie do nowej woliery a także nauka przylatywania na rękawicę to były codzienne ćwiczenia z Gają, w które Bartek musiał włożyć sporo czasu, energii i serca, aby osiągnąć ten wspaniały efekt. No cóż… udało się! Brawo brawissimo chłopaku i dziewczyno! 🙂
 
🟣 W ten weekend nasi goście mieli też okazję usłyszeć jak szczeka Kora. Zrobiła to tylko raz- zupełnie niespodziewanie- ale trudno jest opisać zdumienie w jakie wprawiła tych, którzy usłyszeli ten niesamowity dźwięk. Kora też po prostu wie, że pieski (i sówki też) rządzą światem 😉
 
🟤 Jimmy z kolei podczas pokazu zobaczył myszołowa. Na jednym ze zdjęć w galerii zobaczycie do jakiego stopnia sowa, która chce się skryć przed wrogiem, potrafi zmienić swój wygląd. Dodam tylko, że Joko robi to zdecydowanie częściej, również na widok samolotu 🙂
 
🔴 Długo by pisać co się jeszcze w ten weekend działo. Najlepiej samemu przyjść i zobaczyć to wszystko na własne oczy oraz posłuchać. Dla zapominalskich w galerię wrzucamy infografikę z rozkładem jazdy Sowiarni na najbliższy weekend i jeszcze bardzo ważna informacja z puli kwestii organizacyjnych:
 
🟠 W niedzielę gościliśmy w Sowiarni osobę niepełnosprawną- niewidzącą (pozdrawiamy Grzegorza!) Chcemy Was zapewnić, że każdemu gościowi staramy się zapewnić maksimum miłych doświadczeń i emocji i pod każdego dopasowujemy sposób przekazu po to, by każdy skorzystał na wizycie u nas tak jak tylko się da. Dla osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach inwalidzkich ponadto udostępniamy możliwość wjechania na posesję (nie trzeba wtedy walczyć z górką, którą zazwyczaj goście pokonują pieszo z parkingu u jej podnóża). Słowem: zapraszamy, jesteśmy otwarci, pozytywnie nastawieni i służymy pomocą.
 
0 Komentarzy

Sowi weekend tuż tuż :)

🟠Jak mawiają niektórzy: piątek piąteczek, piątunio- a wraz z nim dobra pora na to by zaplanować nadchodzący, ciepły i słoneczny weekend.

🟡Jeśli chcecie doświadczyć czegoś na prawdę emocjonującego i elektryzującego (nie co dzień trzyma się na ręce największą sowę świata o uścisku 1,5 tony albo idzie się z nią na spacer po lesie) to koniecznie rozważcie odwiedziny w Sowiarni Sławków!

🟢 Czeka na Was fascynująca sowia ferajna, którą wspiera w tle Ekipa AlPaczino (nasze dwie kochane alpaki: Olaf i Aron łase na smaczki). Na dzieci zaś czeka wyzwanie w terenowej grze z pieczątkami oraz bezpieczna piaskownica z masą zabawek. Zapraszamy przez cały dzień w podanych godzinach, ale najwięcej skorzystacie przychodząc na pokazy BEZ ZAPISÓW, które są o godzinach 11, 13:30 i 16:00 zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

🦉Hu hu huuuu!!! Serdecznie zapraszamy!

0 Komentarzy

Propozycja na wiosenny spacer

Oj jak pięknie się wokół zrobiło! Dopiero teraz poczuć można prawdziwą wiosnę kiedy wszystkie drzewa Lasu Pełnego Sów toną w zieleni a w powietrzu czuć obezwładniający zapach kwiatów dzikiego głogu i wiśni. Ten moment roku to najlepszy czas na spacer z sową po lesie- wiedzą to chyba zapewne i nasi goście gdyż terminy na spacery się w ostatnich dniach dość szybko zapełniają. Polecamy Wam te spacery jako niesamowitą odskocznię od codzienności, która dodatkowo może być jednym z najbardziej oryginalnych prezentów jaki komukolwiek podarujecie. Vouchery na spacer i/lub prelekcje umawiamy z Magdą pod nr tel. 502 614 416 lub mailowo na sowiarniaslawkow@gmail.com- zapraszamy do kontaktu 🙂

Dziś zaś w galerii kilka fotek z ostatnich dni i zapowiedź weekendu, który (również/nadal/juhuu!) ma być ciepły i słoneczny 🙂 Miłego wieczoru!

0 Komentarzy

Las Pełen Sów

Dzisiaj migawki z majówki: Karolina i Denis na spacerze z Korą w naszym prywatnym Lesie Pełnym Sów 😍 wspaniałe zdjęcia z linka autorstwa Denisa z ich dnia w Sowiarni sprawią, że zobaczycie Sowiarnię Sławków z innej, ale jakże niesamowitej perspektywy. Bardzo dziękujemy za przesympatyczne odwiedziny, ciepłe słowa i przepiękne zdjęcia! Link do galerii Denisa i Karoliny znajdziecie TU.

0 Komentarzy

Witaj blożku!

Dzień dobry wszystkim! Od ostatniej soboty kiedy zaczęła się ta wspaniała, słoneczna majówka Sowiarnia Sławków jest w nowym miejscu! Po części fakt ten stał się inspiracją do założenia w tym miejscu sowiego blożka, który miałby utrwalać w naszej pamięci wszystko co dzieje się na naszej sowiej farmie. 

Możliwość komentowania Witaj blożku! została wyłączona

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania